Bizimevler Kampüsü (Aşağıdaki Metni Mutlaka Okuyunuz)

EĞİTİM SETİ TEMİNİ HAKKINDA AÇIKLAMALAR

Kargolar ücretsiz olarak teslim edilecektir.

Eğitim paketi set halinde satılmakta olup, bireysel veya tek tek satış yapılmayacaktır.

Eğitim paketinde yer alan dijital platformların (PDEVCO, Mental-up, RazPlus, Morpa Kampüs, SEBIT VCloud, Brain Modify) üyelik işlemleri okul yönetimleri tarafından yapılacaktır. Satın alınan dijital ürünler eğitim paketi içinde bulunmayacaktır.

İlkokul 1, 2, 3. sınıflarda yer alan Brain Modify isimli kaynağın kitapları eğitim paketinde bulunacak, dijital platformun üyeliği ise okul yönetimi tarafından yapılacaktır.

Okul öncesi 60-72 ay grubu ve ilkokullarda yer alan Eğlenceli Bilim deney setleri okula belirlenen takvim doğrultusunda teslim edilecektir. Öğretmenler bu materyalleri öğretmenlerinin rehberliğinde eğlenceli bilim dersinde kullanacaklardır.

Satın alınan eğitim paketinde yayınevlerinden tedarik edilemeyen eksik ürünler olması halinde, bu ürünler okula teslim edilecek ve öğrenciler eksik kitaplarını okul yönetiminden teslim alacaklardır.

Yıl boyunca yapılacak olan deneme sınav setleri okul yönetimi tarafından sınav takvimine uygun olarak öğrencilere uygulanacaktır. Bu sınavlar eğitim paketinin içinde yer almamaktadır.

9 ve 10. sınıflarda İngilizce kitaplarının seviyeleri, okulun ilk haftasında yapılacak olan seviye sınavı sonrasında belirlenecek ve okul yönetimi tarafından öğrencilere teslim edilecektir. Bu yüzden 9 ve 10. sınıflar için belirlenen İngilizce kitapları eğitim paketinin içinde yer almayacaktır.

Kırtasiye listesi okul yönetimleri tarafından velilere ulaştırılacak ve alımlar veliler tarafından bireysel olarak yapılacaktır. Kırtasiye setlerinin satışı okul tarafından yapılmayacaktır.

Yayın tedarikleri ve satışları Fiber Yayın Eğitim Hizmetleri AŞ tarafından yapılacak olup, faturalar İhlas Koleji tarafından kesilecektir.